Wesołych Świąt!

Święta Bożego Narodzenia 2013fot. http://weheartit.com/

Witajcie kochani w ten wigilijny poranek! Przyznaję, dawno nie było mnie na blogu. Złożyło się na to naprawdę wiele czynników. Nie będę teraz o nich pisała, bo myślę, że przyjdzie na to jeszcze odpowiedni czas. Chciałam jednak w ten wyjątkowy dzień odezwać się do Was, przygotować krótki wpis w iście świątecznym klimacie i oczywiście złożyć Wam życzenia. Zapraszam do lektury!

Zanim przejdę do życzeń przedstawiam Wam świąteczny tag w moim wykonaniu. Natrafiłam na niego kilkukrotnie przeglądając wiele blogów oraz vlogów. Spodobała mi się jego forma, więc niewiele myśląc postanowiłam, że i u mnie się takowy na blogu pojawi. No to zaczynamy!

1. Ulubiony film świąteczny?

Mam dwóch faworytów. Pierwszy to „Kevin sam w domu” oraz „Kevin sam w Nowym Yorku”, a drugi to film „To właśnie miłość”. One według mnie doskonale oddają magię Świąt Bożego Narodzenia.

2. Ulubiony świąteczny kolor?

Ciężki mi się zdecydować na jeden, więc wymienię trzy ulubione, które bezsprzecznie kojarzą mi się ze świętami, a są to: czerwony, złoty i zielony.

3. Ubierasz się odświętnie czy spędzasz święta w piżamie?

Święta spędzam w wygodnym, aczkolwiek lekko eleganckim stroju. Chociaz nie ukrywam, że czasem z chęcią spędziłabym świąteczny dzień w piżamie.

4. Jeśli w tym roku miałabyś dać prezent tylko jednej osobie, kto by to był?

Szczerze powiedziawszy chyba wolałabym nikomu nie dawać prezentu, niż wybierać jedną osobę, która go dostanie lub obdarowałabym kogos takim prezentem, który mógłby być użytkowany przez wszystkich (aczkolwiek nie wiem do kogo by ten prezent powędrował).

5. Otwierasz prezenty w Wigilię czy świąteczny poranek?

Prezenty odkąd pamiętam otwieramy w Wigilię po kolacji.

6. Czy kiedykolwiek zbudowałaś dom z piernika?

Niestety nie, ale kiedyś w przyszłości bardzo bym chciała. Póki co testuję różne przepisy na pierniczki świąteczne.

7. Co lubisz robić podczas przerwy świątecznej?

Przede wszystkim spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, odpoczywać oraz nadrabiać zaległości szczególnie książkowe.

8. Jakieś świąteczne życzenia?

Życzyłabym sobie żeby spadło chociaż odrobinę śniegu. Bardzo podoba mi się pogoda za oknem, ale do pełni świątecznej atmosfery brakuje mi białego puchu.

9. Ulubiony bożonarodzeniowy zapach?

Zapach mandarynek, który kojarzy mi się z dzieciństwem.

10. Ulubione świąteczne jedzenie?

Bezsprzecznie pierogi z kapustą i grzybami w wykonaniu mojej babci. Mam nadzieję, że za jakiś czas też będę potarfiła robić takie pyszności.

Mam nadzieję, że podobał się Wam ten krótki wpis. Postaram się wrócić na bloga i już go nie zaniedbywać. Liczę, że tym razem się uda. Tymczasem chciałabym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Niech upłyną Wam w szczęściu i radości przy kolędach oraz zapachu pysznych potraw i świerkowej choiniki, a niech Nowy Rok przyniesie Wam same dobre chwile i będzie lepszy od poprzedniego.

Do następnego!

Monika