Lookbook Reserved na sezon wiosna/lato 2013.

Lookbook Reserved

Witajcie moi drodzy! Astronomiczna wiosna już nastała, ale jeśli chodzi o pogodę to nadal mamy zimę! Cały czas jednak gorąco liczę, że za moment się ona skończy, bo już nudzi mnie widok białego puchu za oknem i chlapa w drodze na uczelnię.

Dziś mały odpoczynek od recenzji kosmetycznych. Będzie o modzie, a dokładniej chciałabym napisać kilka słów na temat Lookbooku Reserved na nadchodzący sezon. Czemu akurat postanowiłam poświęcić swój wpis tej marce? Otóż ostatnio bardzo lubię robić tam zakupy i niemalże przy każdej wizycie w tym sklepie znajduję coś ciekawego dla siebie. Jeśli jesteście ciekawi co sądzę o propozycjach Reserved na sezon wiosna/lato 2013 zapraszam do lektury!

Nie da się ukryć, że w przedstawionym przez Reserved propozycjach odnajdziemy wiele inspiracji zaczerpniętych ze stylu najbardziej znanych blogerów, ale przede wszystkim widzimy tutaj fascynację najgorętszymi trendami wprost z wybiegów mody. Lookbook marki Reserved podzielony jest na trzy linie: klasyczną, elegancką i kobiecą Black & White, minimalistyczną, łączącą w sobie elegancję oraz sportowy styl Luxe Sport a także zwiewną, dziewczęcą i lekką, a zarazem nie pozbawioną pazura Boudoir Grunge. Całą kolekcję prezentuje osoba, której chyba nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać – Cara Delevingne. To niezwykle piękna oraz utalentowana kobieta, która ostatnio święci triumfy w świecie mody.

Jeżeli chodzi o moje osobiste zdanie to przyznam, że propozycje Reserved bardzo mi się podobają. Zdecydowanie moim faworytem jest linia Black & White. Przede wszystkim podoba mi się połączenie tych dwóch kolorów. Lubię prostotę, elegancję i minimalnizm, więc trafiła ona idealnie w moje gusta. Jako druga zauroczyła mnie linia Boudoir Grunge. Podobają mi się zwiewne, delikatne i dziewczęce stylizacje, a te moim zdaniem dodatkowo mają swój charakter, nie są mdłe i nijakie. Jeżeli chodzi o Luxe Sport to pzrzyznam, że linia ta średnio przpadła mi do gustu. Przede wszystkim dlatego, że styl sportowy nigdy nie był mi bliski i zawsze od niego uciekałam. Chociaż muszę przyznać, że sportowa elegancja jaką proponuje nam Reserved wygląda całkiem nieźle! Przekonajcie się sami! Poniżej czeka na Was dawka zdjęć prezentująych Lookbook marki Rerseved.

BLACK & WHITE

Lookbook Reserved, Black&White Lookbook Reserved, Black&White1
 Lookbook Reserved, Black&White2 Lookbook Reserved, Black&White3
 Lookbook Reserved, Black&White4 Lookbook Reserved, Black&White5
 Lookbook Reserved, Black&White6 Lookbook Reserved, Black&White7

LUXE SPORT

Lookbook Reserved, Luxe Sport Lookbook Reserved, Luxe Sport1
Lookbook Reserved, Luxe Sport2 Lookbook Reserved, Luxe Sport3
Lookbook Reserved, Luxe Sport4 Lookbook Reserved, Luxe Sport5
Lookbook Reserved, Luxe Sport6 Lookbook Reserved, Luxe Sport7

 

BOUDOIR GRUNGE

Lookbook Reserved, Boudoir Grunge Lookbook Reserved, Boudoir Grunge1
Lookbook Reserved, Boudoir Grunge2 Lookbook Reserved, Boudoir Grunge3
Lookbook Reserved, Boudoir Grunge4 Lookbook Reserved, Boudoir Grunge5
Lookbook Reserved, Boudoir Grunge6 Lookbook Reserved, Boudoir Grunge7

Jak podoba się Wam Lookbook marki Reserved na sezon wiosna/lato 2013? Widzicie coś co idealnie pasuje do Waszej szafy? Ja na pewno z chęcią przygarnęłabym kilka rzeczy. Mam nadzieję, że mój krótki post się Wam spodobał. Liczę również po cichu, że przywołam nim wiosnę do porządku i wreszcie do nas przyjdzie. Tymczasem zostawiam Was z wpisem i uciekam spać. Do szybkiego następnego!

* Wszystkie zdjęcia, które wykorzystałam w powyższym wpisie pochodzą ze strony: http://www.reserved.com/pl.

Monika

2 Comments

  1. naprawdę niezła kolekcja! najbardziej podoba mi się linia Boudoir Grunge, a szczególnie pierwszy zestaw. zadziwiające, bo nigdy nawet nie wchodzę do Reserved. pozdrawiam 🙂

  2. Kolekcja Reserved jest genialna. Ogólnie według mnie kolekcje Reserved od jakiegoś czasu bardzo się poprawiły, oczywiście na korzyść samej marki:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *