Wesołych Świąt Wielkanocnych.

Chciałabym życzyć wszystkim, którzy odwiedzają mojego bloga wesołych, zdrowych Świąt Wielkanocnych spędzonych w radosnej, rodzinnej atmosferze, dużo uśmiechu, smacznego jajka i mokrego Śmigusa-Dyngusa! 🙂

wielkanoc

W tym roku przyozdabianiem koszyczka zajęłam się razem z babcią, a wyglądał on tak:W Boże Narodzenie łamiemy się opłatkiem a w Wielkanoc dzielimy się poświęconym pokarmem. Co roku to na mnie spada zaszczyt święcenia pokarmów, które następnie spożywam ze swoją rodziną podczas Wielkanocnego śniadania. To, że ja podejmuję się tego zadania stało się już naszą rodzinną tradycją. W święta każdy ma swoje obowiązki, ale liczy się to, że wykonujemy je razem i każdy poświęca wiele serca i uwagi na przygotowania.

…nie zabrakło w nim oczywiście uwielbianych przeze mnie żółciutkich kurczaczków. 🙂

Na moim wielkanocnym stole znalazły się również smaczne, domowe placki i inne pyszności, na przykład jajka, które bardzo lubię między innymi dlatego, że są pyszne i można je jeść na wiele sposobów.

Kochani na koniec jeszcze raz życzę Wam wesołych, zdrowych i rodzinnych Świąt. W wolnej chwili zapraszam na mojego bloga, w przygotowaniu jest kolejny wpis i już teraz zachęcam Was do jego lektury!

Monika

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *