Trinny i Susannah ubierają Polskę.

Piątego kwietnia miałam okazję uczestniczyć w nagraniu programu „Trinny i Susannah ubierają Polskę”. Odbyło się ono w Krakowie w Bonarce (galeria handlowa).  Główna jego część rozpoczęła się około 19, ale już wcześniej  zbierający się wkoło wybiegu byli zabawiani przez organizatorów. Nie wiem czy każdy z Was kojarzy główne założenia tego programu. Jeśli nie to teraz po krótce je wyjaśnię. Otóż Trinny Woodall i Susannah Constantine są stylistkami (według mnie jednymi z najlepszych), które pomagają odnaleźć ludziom swój styl. Czasem w grę wchodzi nie tylko  szeroko pojęta metamorfoza fizyczna, ale również psychiczna. Stylistki odwiedzają różne kraje, tam szukają osób, które chcą poddać się metamorfozie, po czym zmieniają ich styl. Program zyskał sobie wiele pochlebnych opinii w różnych krajach, w których był realizowany. Teraz więc przyszedł czas na Polskę. Pierwsze nagrania z serii „Trinny i Susannah ubierają Polskę” odbyły się w Łodzi, kolejne w Krakowie, a obecnie stylistki zawitały do Warszawy. Ostatnie nagrania będą kręcone w Poznaniu.

Po tym krótkim wstępie opowiem Wam o swoich wrażeniach po nagraniu. To na którym byłam trwało godzinę.  Nie orientuję się ile trwało ono poprzedniego dnia, ale niestety w poniedziałek z różnych przyczyn nie dotarłam do Bonarki. Jednak we wtorek zaparłam się w sobie i postanowiłam się tam za wszelką cenę pojawić. Szczerze powiedziawszy nie żałuję. W końcu miałam okazję na żywo zobaczyć Trinny i Susannah, co było moim malutkim marzeniem. Muszę przyznać, że to bardzo ciepłe i energiczne kobiety. Kiedy wkroczyły na scenę emanowała od nich pozytywna energia. Byłam naprawdę pod wrażeniem metamorfoz jakie przeszły wybrane przez nie osoby. Niektóre zmieniły się wręcz nie do poznania. Co do samej organizacji nagrania to muszę przyznać, że wyobrażałam je sobie troszkę inaczej. Po pierwsze myślałam, że będzie nieco więcej osób (być może fakt, że Bonarka znajduje się dosyć daleko od centrum na to wpłynął). Po drugie zniesmaczył mnie trochę fakt, że na stronie internetowej galerii była podana zła godzina rozpoczęcia nagrania. Pierwotnie pokaz miał się odbyć o 17, jak się potem okazało musiałam poczekać na niego dodatkowe dwie godziny, bo rozpoczął się o 19 (informacja o zmianie godziny była jedynie odnotowana na plakatach znajdujących się w galerii). Osobiście nieco inaczej zorganizowałabym miejsce, gdzie znajdował się wybieg. Dodałabym trochę siedzeń, itd, ale to tylko takie moje małe uwagi. Wszystkie te niedociągnięcia jednak znikają gdy zestawię je z postaciami moich dwóch ulubionych stylistek. Myślę, że już niebawem pojawi się kolejny wpis dotyczący Trinny i Susannah. Tym razem napiszę Wam recenzję ich książki. Zapraszam do przeczytania już niebawem!

Reasumując chciałabym Was namówić do obejrzenia programów z cyklu „Trinny i Susannah ubierają Polskę”. Premiera pierwszego odcinka odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 21.00 w stacji TVN Style (kolejne będzie można obejrzeć, co tydzień na tym samym kanale i o tej samej porze). Naprawdę gorąco polecam! Może uda się Wam zobaczyć mnie gdzieś tam w tłumie podczas nagrania w Krakowie (udało mi się stanąć całkiem blisko wybiegu). 🙂

Monika

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *